• 't Zand
  • 't Zand (NH)

Vacature

Production Worker Carrots / Pracownicy Marchew

FWPWE 1288

Omschrijving

Tasks:
Washing, cutting and packaging carrots in the production area.
Cleaning up and keeping the production equipment and company buildings clean.
After cleaning the production, clean up and clean where necessary.
Being helpful to colleagues if requested.
All common activities within the company
Checking and sorting the products on the assembly line.

Authorizations:
independently assess whether the quality of products is correct during production process
independently sorting, packing, repacking, washing and cutting products
Execute cleaning work independently

Responsibilities:
responsible for checking the product quality during the production process
responsible for a clean and orderly workplace
responsible for working according to the hygiene regulations and for complying with the hygiene rules

Pracownik produkcji marchewki

Zadania:
Mycie, cięcie i pakowanie marchwi w obszarze produkcji.
Czyszczenie i utrzymanie w czystości urządzeń produkcyjnych i budynków firmy.
Po oczyszczeniu produkcji oczyść i wyczyść w razie potrzeby.
Na życzenie może być pomocny dla kolegów.
Wszystkie typowe działania w firmie
Sprawdzanie i sortowanie produktów na linii produkcyjnej.

Autoryzacje:
niezależnie oceniać, czy jakość produktów jest prawidłowa podczas procesu produkcyjnego
Niezależne sortowanie, pakowanie, przepakowywanie, mycie i cięcie produktów
Wykonaj czyszczenie działa niezależnie

Obowiązki:
odpowiedzialny za kontrolę jakości produktu podczas procesu produkcji
odpowiedzialny za czyste i uporządkowane miejsce pracy
odpowiedzialna za pracę zgodnie z przepisami higienicznymi i za przestrzeganie zasad higieny

Aanbod

40 hours a week

3-5 months

€ 9,82 gross

40 godzin w tygodniu

3-5 miesięcy

9,82 EUR brutto

Wat wordt er van jou verwacht?

Good sense of hygiene
Being open to new developments
Reasonably developed communication skills

Language:

Polish/ Romanian/ Hungarian

Basic English is a plus

wymagania

Dobre poczucie higieny
Otwartość na nowe osiągnięcia
Rozsądnie rozwinięte umiejętności komunikacyjne

Język:
Polski
Podstawowy angielski to plus

Bedrijfsprofiel

Kim jesteśmy ?

Jesteśmy Mondial Uitzend BV z siedziba w  't Zand, Noord-Holland (Nederland).  Mondial Uitzend BV jest firmą rodzinną, która działa na zasadzie usług i zaangażowania.  Pracujemy z ludźmi i dla ludzi i robimy to uczciwie.  Nie, bez powodu nasze podstawowe wartości to: szacunek, pomoc, wynik / celowość, wiedza, duma i niezawodność!

Chciałbyś z nami współpracować? Aplikuj przez tę stronę lub zarejestruj się przez:

Uren 40
Salaris € 9,82 brutto

Inschrijving

De velden met een ! zijn verplicht.

Persoonlijke gegevens
Adres informatie
Contact informatie
Cv informatie

Cv upload

Zoek